Antalya Darbeye ' Hayır ' Dedi !

Türkiye tarihi bir gece yaşandı.15 Temmuz gecesi saatler 22:00 gösterdiği sıralarda Askler Boğaziçi Köprüsünü kapattı.Ankara'da F16'lar alçak uçuş yaptı.Başbakan ve Cumhurbaşkanı'ndan sokağa çıkın çağrıları yapıldı.

Antalya Darbeye ' Hayır ' Dedi !
Antalya Darbeye ' Hayır ' Dedi ! Mehmet Emin
Bu içerik 703 kez okundu.

15 Temmuz gecesi Türkiye'de tarihi saatler yaşandı.Yaşanıyor.. TSK için yapılanmış bir grup asker yönetime el koymaya çalıştı.Boğaziçi Köprüsü kapatıldı, TBMM bombalandı.Cumhurbaşkanı ve bir çok bakandan sokağa çıkın çağrıları yapıldı.

Camilerde gece duyuru yapılmasının ardından binlerce kişi evlerini terk ederek, meydanlarda toplandı.Antalya 'da meydanlarda tonlanan binlerce kişi Darbeye ' Hayır ' dedi, İstiklal Marşı'nın okunduğu, saygı duruşunun yapıldığı Türk Bayrakları'nın şehrin her karesinde olduğu Antalya'da vatandaşlar Polis ekiplerine destek çıktı... Parti ayrımı yapılmaksızın CHP'liden AK Parti'liye herkes tepki gösterdi.

Gece boyu uyumayan sokakta geçiren insanlar, gelişmeleri Cumhuriyet Meyda'nında açılan Dev ekranda izledi.

Diğer yandan, provakatörler iş başındaydı, Türk - Kürt çatışması çıkarmak isteyen küçük bir grup Kürt vatandaşını tekmeledi.Kavga kısa sürede sağ duyulu vatandaşlar tarafından önlendi.

antalya darbe hayır cumhuriyet meydanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kız arkadaşının gözü önünde infaz edildi
Kız arkadaşının gözü önünde infaz edildi
Atletico Madrid Galatasaray ile Oynamaktan Vazgeçti ! Nedeni ise...
Atletico Madrid Galatasaray ile Oynamaktan Vazgeçti ! Nedeni ise...