Darbe girişiminden sonra B planına dikkat!

Darbe girişimi yapıldı, peki düzenleyenlerin b planı nedir?

Darbe girişiminden sonra B planına dikkat!
Darbe girişiminden sonra B planına dikkat! Editör
Bu içerik 976 kez okundu.

Darbe girişimi yapıldı fakat halkımız gereğiyle cevap verdi. Bunu gören darbe hazırlayıcılarının arkaplanındakiler elbette yeni planlarla sahaya girecektir. Bu gibi eylemlerde her zaman B planları yedekte bekler.

Halkı kışkırtmak için ellerinden geleni yapacaklar. Bunların başında sosyal medya üzerinden sahte bilgiler dağıtmak olacak. Sahte ve çalıntı hesaplarla insanları kışkırtmaya kalkışacaklardır. Vatandaşların bunlara dikkat etmesi gerekmekte ve sağduyulu olmak zorunda.

B planlarına izin vermek istemiyorsak, Provakasyon içerikli mesaj ve sahte haberlere dikkat etmek gerek. Akıl süzgecinden geçirmeden, olayı yargılar ve karşı tepki vermek için harakete geçersek toplum büyük bir kargaşaya girer. Bunun da geri dönüşü olmaz. Maksadı gayeleride kaos ve kan...

Alevi, Sünni, Laz, Türk, Kürt, ister inansın, ister inanmasın mevzu burada Vatan'sa hep birlikte gerekirse bu oyunu bozarız. Böyle günlerde birlikteliğimize ihtiyacımız var. Bırakın birilerinin kaşının kara, kipriklerinin uzun olmasını. Biz birbirimizi böyle sevelim.

Olaylar farklı potansiyel ve departmanlarla ortaya çıkacaktır. Bu olaylara mahal vermemek içinse sadece birlik olalım.

Yeni Manşet

Yazar: Kunduralı Adam

darbe girişimi özel haber kunduralı adam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin: 15 Temmuz darbe girişiminden ABD'nin haberi olabilir
Putin: 15 Temmuz darbe girişiminden ABD'nin haberi olabilir
Rusya ve İran ABD'ye tepki gösterdi
Rusya ve İran ABD'ye tepki gösterdi